Priprema za malu maturu

Velike pripreme za malu maturu

Nemojte da dozvolite da zbog jednog lošije urađenog testa upišete školu sa samog dna vaše liste želja. Dočekajte spremni prvi veliki test zrelosti - malu maturu uz pomoć iskusnih nastavnika.

Privatni časovi nikad nisu bili ovako efikasni

Pripreme za malu maturu zahtevaju maksimalnu posvećenost kako bi se savladalo gradivo koje će biti na testovima. Da bi se postigao maksimalan broj bodova neophodno je zaista i razumeti zadatke. Zato ništa ne prepuštajte slučaju, prijavite se na vreme za pripremnu nastavu iz matematike, srpskog jezika i književnosti, fizike i hemije.

Rad je organizovan u manjim grupama, što omogućava nastavnicima više vremena da se posvete svakom učeniku pojedinačno. Sva predavanja vode iskusni i vrhunski nastavnici, dokazani u radu sa decom sa zavidnim rezultatima u pripremi učenika za završni ispit.

Naučite sve za 24 sata

Pripreme se sastoje od ukupno 24 sata nastave, startuju 29. maja i traju sve do 13. juna. Iskusni nastavnici iz EDUsavetnik tima će se pobrinuti da vaše dete bude maksimalno spremno za sve zadatke iz svih oblasti na maturi i to po veoma povoljnim uslovima!

Pripreme se odvijaju u prostorijama Instituta za moderno obrazovanje na adresi Kralja Milana 5, III sprat, Beograd. Sve informacije možete dobiti i na telefon: 011/401-12-27.

Najviše bodova uz najbolju pripremu!

Priprema za malu maturu u našim prostorijama u Beogradu

Prijavite se na vreme, broj mesta je ograničen!

Priprema za završni ispit - Matematika

SRPSKI JEZIK

Priprema za završni ispit - Srpski jezik

FIZIKA

Priprema za završni ispit - Fizika

HEMIJA

Priprema za završni ispit - Hemija

• Popust na test profesionalne orijentacije

***Napomena: Kupovinom paketa za više od jednog predmeta, ostvarujete popust od 10% na svaki naredni predmet!

Šta dobijate?

24 sata aktivnog učenja

Priprema podrazumeva ukupno 24 sata aktivnog učenja koja su raspoređena na 9 sati nedeljno. Raspored nastave biće objavljen najmanje 2 dana pre početka pripreme.

Vrhunski predavači

Predavanja vode iskusni predavači koji već imaju zapažene rezultate u radu sa decom, sa posebnim osvrtom na pripremu male mature. Strpljenje i razumevanje u radu sa decom, kao i način prenošenja znanja su glavni kriterijumi pri izbori predavača.

Rad u manjim grupama

Poznato je da rad u velikim grupama ne dozvoljava predavačima da više vremena posvete individualnom pristupu svakom od učenika, zato je pripremna nastava organizovana u manje grupe, kako bi svaki učenik imao vremena da postavi pitanje i dobije adekvatan odgovor ukoliko postoje neke nejasnoće u vezi gradiva.

Najmodernije učionice u centru Beogradu

Učionice u kojima se odvija nastava kreirane su po najsavremenijim trendovima u obrazovanju. U prijatnoj atmosferi uz mogućnost korišćenja savremene tehnologije, dokazano se postižu najbolji rezultati!

Besplatno savetovanje za upis

Nakon male mature sledi upis u srednje škole. Naši savetnici pomoći će vam oko nekih osnovnih pitanja kao što su:

• Kako se popunjava lista želja?
  • Koji dokumenti su potrebni za upis?
  • Kako tumačiti bodove iz prethodnih upisa?

Svi polaznici imaju mogućnost i da postave dodatna pitanja vezana za upis u srednje škole.

Popust na test profesionalne orijentacije

Izbor srednje škole je važan korak ka daljem obrazovanju za sve osmake. Ukoliko niste sigurni koja srednja škola je pravi izbor za vas, predlažemo vam da uradite test profesionalne orijentacije koji nudimo u sklopu naših usluga. Svi učenici koji su prošli pripremu za malu maturu ostvaruju popust od 15% na svaki paket iz naše ponude - detaljnije.

Program pripreme

Pripremna nastava realizuje se tri puta nedeljno po 3 sata (4 školska časa). Program obuhvata pripremu po sistemu:

• 5 minuta pauze
  • 30 minuta pauze
  • 5 minuta pauze
  • 45 minuta nastave

Tačan raspored sa satnicama biće objavljen najmanje 2 dana pre početka nastave. Svi kandidati biće obavešteni o rasporedu putem emial-a i/ili putem telefona.

Način plaćanja

Plaćanje možete izvršiti uplatom na račun ili u gotovini u našim prostorijama na adresi Kralja Milana 5, III sprat, Beograd.

Primer popunjene uplatnice